Zcela mimořádně, především kvůli značným ohlasům ze stran Brňanů, se město rozhodlo zpřístupnit během prvních dvou říjnových víkendů labyrint pod Zelným trhem. Historická sklepení mají za sebou veškeré výkopové práce a dlouhodobou rekonstrukci, naopak přes zimu dojde ještě k doplnění všech plánovaných expozic tak, aby se v nejbližší budoucnosti mohlo podzemí zpřístupnit již v plném rozsahu.

Foceno bez stativu, popř. externího blesku, zato v potu a prachu. Takže co do ostrosti, expozice a kompozice (prostě na zemi do hledáčku vidět není) je ještě co vylepšovat…Zcela mimořádně, především kvůli značným ohlasům ze stran Brňanů, se město rozhodlo zpřístupnit během prvních dvou říjnových víkendů labyrint pod Zelným trhem. Historická sklepení mají za sebou veškeré výkopové práce a dlouhodobou rekonstrukci, naopak přes zimu dojde ještě k doplnění všech plánovaných expozic tak, aby se v nejbližší budoucnosti mohlo podzemí zpřístupnit již v plném rozsahu.

Foceno bez stativu, popř. externího blesku, zato v potu a prachu. Takže co do ostrosti, expozice a kompozice (prostě na zemi do hledáčku vidět není) je ještě co vylepšovat…

Leave a Reply

*

*

*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing