Druhý den Brněnských Vánoc přivítal sníh a především mráz, který vydržel až do pozdního odpoledne. Zejména ten pak poněkud znepříjemnil přípravy vystoupení hlavní hvězdy večera – Donny Lewis a jejího hosta, skvělého bubeníka Douga Yowella.

Nebyl to host jen tak ledajaký, jeho neobyčejných kvalit již dlouhá léta využívají pro spolupráci takoví zpěváci, jako například Eros Ramazotti, Ari Hest, Suzanne Vega, Norah Jones nebo právě Donna Lewis.
Vystoupení se kvůli jistým technickým problémům o něco opozdilo, nikdo z účinkujících totiž nechtěl připustit žádné kompromisy – všechny tóny musely znít perfektně. I když se je prochladlí posluchači snažili přesvědčit, že nějaký ten ne úplně čistý tón jim určitě vadit nebude, těch několik minut příprav navíc se nakonec rozhodně vyplatilo. Publikum si tak mohlo poslechnout největší hity D. Lewis, jako například I Love You Always Forever, Without Love, I Could Be The One a další.

Rychlejší písničky střídaly pomalejší, v mezičase mezi nimi se Donna pravidelně obracela k publiku a vůbec nevadilo, že mluvila pouze a jedině anglicky a že na podiu nebyl tlumočník. Posluchači buď rozuměli, nebo z tónu hlasu to podstatné vytušili. Alespoň hlasitý potlesk po každém songu jejich spokojenosti napovídal.

Leave a Reply

*

*

*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing